Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 4 cm |
| Brand Name | addonee |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | CASHMERE |
| Decoration | NONE |
| Collar | V-Neck |
| Closure Type | Pullover, Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Office Lady |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Gender | Women |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"95", "inch":"37.40"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |







Reviews
There are no reviews yet.