Additional information
| Weight | 1.800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 30 × 28 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | Wool |
| Pattern Type | Striped |
| Fit Type | Loose |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | England Style |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | All Season |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Decoration | Spliced |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | Wool |
| Gender | Women |
| Model Number | 0005 |
| Collar | V-Neck |
| Pattern | A-straight |
| Release Date | Spring 2025 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Yarn Thickness | Heavy yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"118", "inch":"46.46"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |






Reviews
There are no reviews yet.