Additional information
| Weight | 0.290 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | Beainmmry |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | NONE |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Office |
| Material Composition | polyester |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Gender | Women |
| Model Number | Women Solid Peter Pan Collar Pearl Embellished Knitted Sweater |
| Yarn Thickness | Coarse yarn |
| support | Dropshipping / Wholesale |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"112", "inch":"44.09"}, "size":"L", "vid":361385}]} |







Reviews
There are no reviews yet.