Additional information
| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Brand Name | TDFunlive |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | Modal |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | Acetate, POLYESTER, Acrylic |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Festival | Carnivals |
| Pattern | SLIM |
| Release Date | Summer 2024 |
| Percentage of Material | 81%-90% |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |







Reviews
There are no reviews yet.