Additional information
| Weight | 0.090 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20 × 2 cm |
| Brand Name | abebey |
| Style | Office Lady |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Decoration | Embroidery |
| Material | POLYESTER |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Collar | Polo Collar |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | High Strecth |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"55-144", "inch":"21.65-56.69"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |







Reviews
There are no reviews yet.