Additional information
| Weight | 0.186 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 8 cm |
| Brand Name | AOSSVIAO |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | COTTON, Acrylic |
| Decoration | NONE |
| Collar | Turtleneck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Office Lady |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material Composition | 100 |
| Pattern | SLIM |
| Gender | Women |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"78-96", "inch":"30.71-37.80"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |







Reviews
There are no reviews yet.