Additional information
| Weight | 0.340 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 27 × 4 cm |
| Brand Name | ZANZEA |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Style | Streetwear |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Decoration | Zippers |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | Drop-shoulder |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | solid color |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 221g—240g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Fit Type | Loose |











Reviews
There are no reviews yet.