Additional information
| Weight | 0.146 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Material | POLYESTER |
| Craft of Weaving | Knit |
| Choice | yes |
| Weight | 0.146 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Material | POLYESTER |
| Craft of Weaving | Knit |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.