Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 2 cm |
| Brand Name | FZZSHPWL |
| Closure Type | Single Breasted |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | COTTON |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Fabric Weight | Heavyweight (Fabric Weight 220–320 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | COTTON |
| Gender | Women |






Reviews
There are no reviews yet.