Additional information
| Weight | 0.370 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | KAMEHARA |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER, COTTON |
| Decoration | NONE |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Vintage |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | All Season |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material Composition | knitted |
| Gender | Women |
| Model Number | 73B180 |








Reviews
There are no reviews yet.