Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Pattern Them | Creativity |
| Woman clothing | graphic t shirts |
| Woman clothing 1 | T-shirts |
| Woman clothing 2 | Short sleeve |
| Woman clothing 3 | Summer clothes |
| Woman clothing 4 | Women top |
| T-shirt | Short sleeve tee |
| T-shirt 1 | graphic tee |
| T-shirt 2 | clothes woman |
| T-shirt 3 | streetwear clothing |
| T-shirt 4 | streetwear clothing |
| Women’s t-shirt | y2k tops |
| Women’s t-shirt 1 | t shirt woman |
| Women’s t-shirt 2 | funny t shirts |
| Women’s t-shirt 3 | tops y2k |
| Women’s t-shirt 4 | y2k t-shirts |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Sleeve Style | regular |
| Brand Name | NONE |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Model Number | t-shirt |
| Clothing Length | regular |
| Style | Casual |
| Fit | True to Size |
| Material | POLYESTER |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | Appliques |
| Weight | 341g—360g |
| Elasticity | Slight Strech |
| Tops Type | TEES |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Summer 2025 |
| Gender | Women |
| Festival | Christmas |
| Pattern Type | Gradient |
| Item Type | tops |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Beach |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| Age | Junior |
| CN | Jiangxi |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"122", "inch":"48.03"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"128", "inch":"50.39"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |











Reviews
There are no reviews yet.