Description
























































| Weight | 0.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 2 cm |
| Sleeve Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Brand Name | NONE |
| Craft of Weaving | Knit |
| Model Number | xx3797 |
| Clothing Length | regular |
| Style | Office Lady |
| Material | Nylon, CASHMERE, Viscose |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Percentage of Material | 30% below |
| whether full opening | No |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | NONE |
| Closure Type | Pullover, Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Thickness | Standard |
| Season | Autumn/Winter |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Pattern Type | Solid |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Pattern | Loose-fitting |
| Age | 25-34 |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | Loose |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"S 40-45kg", "vid":-1}, {"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"M 45-55kg", "vid":-2}, {"length":{"cm":"95", "inch":"37.40"}, "size":"L 55-63kg", "vid":-3}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"XL 63-70kg", "vid":-4}, {"length":{"cm":"105", "inch":"41.34"}, "size":"XXL70-78kg", "vid":-5}]} |
Reviews
There are no reviews yet.