Description






















| Weight | 0.185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 23 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Trend |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangxi |
| Season | Autumn/Winter |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Bodycone |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Tops Type | TEES |
| Weight | 181g—200g |
| Item Type | tops |
| Gender | Women |
| Model Number | 6539 |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76", "inch":"29.92"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"80", "inch":"31.50"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"84", "inch":"33.07"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |
Reviews
There are no reviews yet.