Description








| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 5 cm |
| Department Name | Adult |
| Platform Height | 0-3cm, 0-3cm |
| Brand Name | BWXBJY, BWXBJY |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Applicable Place | Outside |
| Model Number | 166 |
| Style | Concise |
| Fashion Element | Metal decoration |
| Fit | True to Size |
| Heel Type | Flat with |
| High-concerned chemical | None |
| Season | Spring/Autumn |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper Material | Faux Suede |
| Shoes Type | Mules |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| Insole Material | EVA |
| Item Type | slippers |
| Pattern Type | Solid |
| Outsole Material | Cork |
| Closure Type | Pull On |
| Lining Material | NONE |
| Heel Height | Med (3CM – 5CM) |
| With Platforms | Yes |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.