Description
















| Weight | 0.117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 7 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Mesh Fabric |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2024 |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Model Number | 24016W |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"118", "inch":"46.46"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.