Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 20 cm |
| Brand Name | NONE |
| Style | sexy |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Sexually Suggestive | No |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Craft of Weaving | Knit |
| Obscene Picture | No |
| Item Type | Nightgowns |
| Collar | Spaghetti Strap |
| Material Composition | 95% |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Model Number | Y2K Sexy Ribbed Knit Nightgown |
| Thickness | Thin |
| Decoration | Lace |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"71", "inch":"27.95"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"75", "inch":"29.53"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"81", "inch":"31.89"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"87", "inch":"34.25"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |











Reviews
There are no reviews yet.