Description






























| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | One-Shoulder |
| Fabric Type | POLYESTER |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Leopard |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | Diagonal Collar, One Shoulder with Chest Cutout |
| Decoration | Hollow Out |
| Style | Street Style, One Shoulder Cutout Chain Print Side Ruched Bodycon Mini Dress |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Material | Polyester Fiber |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Type | Inclined shoulder |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Release Date | Summer 2026 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Fashion Element | One Shoulder, Cutout, Printed, Side Ruched, Bodycon, Stretchy |
| Style Type | Y2K, Party, Streetwear |
| Occasion | Party, Night Out, Date Night, Music Festival, Casual Daily |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"72", "inch":"28.35"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"76", "inch":"29.92"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"82", "inch":"32.28"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"94", "inch":"37.01"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.