Additional information
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Gender | Women |
| Material | POLYESTER |
| Collar | round neck |
| Length | Calf-Length Pants |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Floral |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Season | Summer |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Obscene Picture | No |
| Item Type | PAJAMAS |
| Sexually Suggestive | No |
| Thickness | Thin, Thin model |
| Fabric Name: | Human cotton/cotton |
| Applicable scenarios | Outdoor, home, hotel bath, wedding studio |
| Product Category: | Set |
| Pants length | Cropped pants |
| Applicable population categories | Middle-aged woman |
| Size | XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL |
| Fabric thickness (grams) | Thin (101-120g/m²) |
| Collar type | Crew neck |
| Sleeve length | Three-point sleeves |
| Suitable for the season | Summer, spring, autumn |
| style | Simple and casual |
| Margin of error | 1-3cm |
| Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.