Additional information
| Weight | 0.380 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER, Microfiber, Knit |
| Decoration | Tassel, Tassel |
| Collar | Ruffled Collar, V-Neck |
| Closure Type | Zipper, Pullover |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | Sleeveless, regular |
| Style | Beach, Korean |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Geometric, Other |
| Fit Type | Regular Fit, Loose |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn, Autumn/Winter, Winter |
| Sleeve Length(cm) | Long Sleeves |
| Age | 35-45 Years |
| Craft of Weaving | Knit, Knit |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Model Number | 95% and above, 95% and above |










Reviews
There are no reviews yet.