Description






















































| Weight | 0.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | MLCRIYG |
| Shoes Type | Flip Flops |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | Cotton |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Winter |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Lining Material | Fleeces |
| Item Type | slippers |
| Model Number | 89552 |
| Fashion Element | Faux Fur |
| With Platforms | No |
| Style | Concise |
| Insole Material | Short Plush |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.