Additional information
| Weight | 0.238 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Gender | Women |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Collar | Turn-Down Collar |
| Length | full length |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | |
| Style | basics |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Season | Autumn |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Obscene Picture | No |
| Model Number | 240815A |
| Item Type | PAJAMAS |
| Material Composition | 95% polyester, 5% Elastane |
| Sexually Suggestive | No |
| Thickness | normal |
| Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.