Description




























| Weight | 0.097 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 17 × 9 cm |
| Shoes Type | Bathroom Slippers |
| Origin | Mainland China |
| Closure Type | Pull On |
| Upper Material | EVA |
| High-concerned chemical | None |
| Heel Type | Other |
| Model Number | 3052 |
| Lining Material | NONE |
| Applicable Place | Indoor |
| Style | Concise |
| Item Type | slippers |
| Season | Summer |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | EVA |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Pattern Type | Striped |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.