Description








































































| Weight | 0.223 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 19 × 6 cm |
| Brand Name | SNOW PINNACLE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Fashion |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Spring |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Folds |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Winter 2025 |
| Weight | 201g—220g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Fit Type | Regular Fit |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"60", "inch":"23.62"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"64", "inch":"25.20"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"68", "inch":"26.77"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.