Additional information
| Weight | 0.370 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | CASHMERE |
| Decoration | Zippers |
| Collar | Turn-Down Collar |
| Closure Type | Zipper |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | England Style |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 35-44 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Heavyweight (Fabric Weight 220–320 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern | Loose-fitting |
| Festival | Thanksgiving Day |
| Release Date | Autumn 2026 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Gender | Women |
| Model Number | 2346 |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"S", "vid":-1}, {"length":{"cm":"105", "inch":"41.34"}, "size":"M", "vid":-2}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"L", "vid":-3}, {"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"XL", "vid":-4}, {"length":{"cm":"115", "inch":"45.28"}, "size":"XXL", "vid":-5}, {"length":{"cm":"120", "inch":"47.24"}, "size":"XXXL", "vid":-6}]} |











Reviews
There are no reviews yet.