Description




















| Weight | 0.450 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Brand Name | QGXSSHI |
| Department Name | Adult |
| Upper Material | Air Mesh |
| Origin | Mainland China |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Whether waterproof | No |
| Whether with metal toe cap | No |
| Shoes Type | Other |
| With or install Professional accessories | Others (fill in by yourself) |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Fashion Element | CRYSTAL |
| Closure Type | Lace-Up |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | new |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Fit | True to Size |
| Lining Material | Mesh |
Reviews
There are no reviews yet.