Description


| Weight | 0.259 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 27 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Material | Elastane, POLYESTER |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | synthetic fiber |
| Style | Sweet |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | |
| Fit Type | regular |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Decoration | Printing |
| Gender | Women |
| Clothing Patterns | Loose |
| Model Number | TF013A |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pant Length(cm) | Knee Length |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"102", "inch":"40.16"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"114", "inch":"44.88"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"120", "inch":"47.24"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.