Description
Women Winter Home Fur Slippers Cartoon Cat Non-Slip Soft Warm House Indoor Bedroom Men Couples Boys Girl Memory Foam Floor Shoes
Product Description:
Size:as pic
Material:Suede
Pattern: Solid
Color???4 colors
Package: One piece
























































Women Winter Home Fur Slippers Cartoon Cat Non-Slip Soft Warm House Indoor Bedroom Men Couples Boys Girl Memory Foam Floor Shoes Product Description: Size:as pic Material:Suede Pattern: Solid Color???4 colors Package: One piece About color??? As youl know, the different computers display colors differently, the color of the actual item may vary slightly from the following images. […]
Women Winter Home Fur Slippers Cartoon Cat Non-Slip Soft Warm House Indoor Bedroom Men Couples Boys Girl Memory Foam Floor Shoes
Product Description:
Size:as pic
Material:Suede
Pattern: Solid
Color???4 colors
Package: One piece
























































| Weight | 0.098 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 29 × 4 cm |
| Brand Name | NONE |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Applicable Place | Indoor |
| Upper Material | Fur |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Origin | Mainland China |
| Season | Winter |
| Heel Type | Flat with |
| Style | Concise |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.