Additional information
| Weight | 0.134 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 9 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Decoration | Button |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"122", "inch":"48.03"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |










Reviews
There are no reviews yet.