Description
































| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 1 cm |
| Brand Name | KANNISAK |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | NONE |
| Collar | round neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Season | Spring/Summer |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Standard |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern | Loose-fitting |
| Gender | Women |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"86", "inch":"33.86"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.