Description












| Weight | 0.124 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 27 × 2 cm |
| Brand Name | NONE |
| Decoration | Folds |
| Style | Casual, Y2K, Streetwear, Casual, Resort, Chic |
| Elasticity | Non Strech |
| Origin | Mainland China |
| Season | Summer |
| Fabric Type | Chiffon |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Floral |
| Material | POLYESTER |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Item Type | Rompers&Playsuits |
| Waist | High Waist |
| Fit Type | Loose, Slim Fit, Skinny Fit, Regular Fit, Relaxed Fit, Figure Flattering, High Waisted, Ruched Waist, Adjustable Straps, Soft Fabric |
| Gender | Women |
| Thickness | Thin |
| Type | Playsuits |
| Product Type | Cami Romper, Short Jumpsuit, Summer Romper, Printed Romper |
| Occasion | Daily Wear, Street Snap, Pool Party, Date Night, Lounge Wear |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76", "inch":"29.92"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"77", "inch":"30.31"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"78", "inch":"30.71"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"79", "inch":"31.10"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"80", "inch":"31.50"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.