Description
















| Weight | 0.313 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Department Name | Adult |
| Upper Material | Air Mesh |
| Origin | Mainland China |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | sticking |
| Whether waterproof | No |
| Whether with metal toe cap | No |
| Shoes Type | Other |
| With or install Professional accessories | None |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"23", "inch":"9.06"}, "size":"36", "vid":-1}, {"length":{"cm":"23.5", "inch":"9.25"}, "size":"37", "vid":-2}, {"length":{"cm":"24", "inch":"9.45"}, "size":"38", "vid":-3}, {"length":{"cm":"24.5", "inch":"9.65"}, "size":"39", "vid":-4}, {"length":{"cm":"25", "inch":"9.84"}, "size":"40", "vid":-5}, {"length":{"cm":"25.5", "inch":"10.04"}, "size":"41", "vid":-6}, {"length":{"cm":"26", "inch":"10.24"}, "size":"42", "vid":-7}, {"length":{"cm":"26.5", "inch":"10.43"}, "size":"43", "vid":-8}]} |
Reviews
There are no reviews yet.