Description












































| Weight | 0.450 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | AJCR |
| Shoes Type | Basic |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | PU |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Med (3CM – 5CM) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Lining Material | PU |
| Item Type | slippers |
| Model Number | shoes women |
| Fashion Element | Platform |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 3-5cm |
| Style | Concise |
| Insole Material | PU |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| tenis de mujer | zapatos para mujeres |
| zapatillas de mujer | shoes for woman |
| shoesfor women | zapatillas de hombre |
| sandalias de mujer verano 2024 | chanclas |
| Flip flops | heeled sandals |
| tenis para hombre | tacones |
| sandalias planas | zapatos mujer |
| Women heels | shoes woman 2024 trend |
| summer shoes women | Slippers women |
| summer Slippers women | women Slippers |
Reviews
There are no reviews yet.