Description
























navy blue printed slanted shoulder short-sleeved T-shirt women's summer lazy loose American hottie chic half-sleeved versatile top

























navy blue printed slanted shoulder short-sleeved T-shirt women's summer lazy loose American hottie chic half-sleeved versatile top

















































| Weight | 0.230 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Pattern Them | Classic Style |
| pattern | Letters/numbers/characters |
| Product Category | T-shirt |
| version | loose type |
| Main fabric composition content | 90% (inclusive) -95% (exclusive) |
| Style Type | Temperament commuting |
| Main fabric composition 2 | Polyester (polyester fiber) |
| Fabric name | shredded milk |
| sleeve type | Regular sleeve |
| Main fabric composition 2 content | 90% (inclusive) -95% (exclusive) |
| Main fabric composition | Polyester (polyester fiber) |
| length | Medium and long (65cm < length ≤ 80cm) |
| Cross-border style types | Elegant temperament |
| Listing year/season | Summer 2025 |
| sleeve length | short sleeve |
| process | printing |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Sleeve Style | regular |
| Brand Name | UOSU |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Clothing Length | regular |
| Style | Casual |
| Fit | True to Size |
| Material | POLYESTER |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | High Strecth |
| Tops Type | TEES |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Summer 2025 |
| Gender | Women |
| Pattern Type | Solid |
| Item Type | tops |
| Collar | O-Neck |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Age | Junior |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | Loose |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.