Description
















































| Weight | 0.361 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 25 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Shoes Type | Basic |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | CANVAS |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Med (3CM – 5CM) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | sticking |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Lining Material | PU |
| Item Type | slippers |
| Model Number | woman slippers cute sandals slides for women |
| Fashion Element | Shallow |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 3-5cm |
| Style | LEISURE |
| Insole Material | Fabric |
| Pattern Type | Floral |
| Fit | True to Size |
| Summer slippers for women | summer sandals |
| summer beach women slippers casual | chausson femme |
| zapatillas de casa | pantoufle |
| slippers women summer | pantoffels dames |
| dames schoenen | dames slippers |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"21.7", "inch":"8.54"}, "size":"34", "vid":-1}, {"length":{"cm":"22.2", "inch":"8.74"}, "size":"35", "vid":-2}, {"length":{"cm":"22.7", "inch":"8.94"}, "size":"36", "vid":-3}, {"length":{"cm":"23.2", "inch":"9.13"}, "size":"37", "vid":-4}, {"length":{"cm":"23.7", "inch":"9.33"}, "size":"38", "vid":-5}, {"length":{"cm":"24.2", "inch":"9.53"}, "size":"39", "vid":-6}, {"length":{"cm":"24.7", "inch":"9.72"}, "size":"40", "vid":-7}, {"length":{"cm":"25.2", "inch":"9.92"}, "size":"41", "vid":-8}, {"length":{"cm":"25.7", "inch":"10.12"}, "size":"42", "vid":-9}, {"length":{"cm":"26.2", "inch":"10.31"}, "size":"43", "vid":-10}]} |
Reviews
There are no reviews yet.