Description




















| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 9 × 3 cm |
| Brand Name | BEVERGREEN |
| Dressing style | other |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| High-concerned chemical | None |
| Sandal Type | Gladiator |
| Upper fixing method | stitching |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Casual |
| Upper Material | PU |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women |
| Department Name | Adult |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Fit | True to Size |
| Style | Lovely |
| Heel Type | Flat with |
| Lining Material | NONE |
| Model Number | s0413 |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | Shallow |
| Insole Material | PU |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"22.5", "inch":"8.86"}, "size":"35", "vid":-19}, {"length":{"cm":"23", "inch":"9.06"}, "size":"36", "vid":-20}, {"length":{"cm":"23.5", "inch":"9.25"}, "size":"37", "vid":-21}, {"length":{"cm":"24", "inch":"9.45"}, "size":"38", "vid":-22}, {"length":{"cm":"24.5", "inch":"9.65"}, "size":"39", "vid":-23}, {"length":{"cm":"25", "inch":"9.84"}, "size":"40", "vid":-24}, {"length":{"cm":"25.5", "inch":"10.04"}, "size":"41", "vid":-25}, {"length":{"cm":"26", "inch":"10.24"}, "size":"42", "vid":-26}, {"length":{"cm":"26.5", "inch":"10.43"}, "size":"43", "vid":-27}]} |
Reviews
There are no reviews yet.