Additional information
| Weight | 0.204 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 18 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER, Knit |
| Decoration | NONE |
| Collar | Turtleneck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Night Out |
| Material Composition | knit |
| Pattern | SLIM |
| Festival | Valentine's Day |
| Release Date | Winter 2026 |
| Percentage of Material | 51%-70% |
| Gender | Women |
| Model Number | knit sweater |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |











Reviews
There are no reviews yet.