Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 1 cm |
| Department Name | Women |
| Service 1 | No Logo*Support Hot Stamping Logo+wholesale Customization |
| Material | 80% Nylon + 20% Spandex, Nylon, Elastane |
| Pattern | Solid Color |
| Fabric Weight | 200g |
| Clothing Version | Tight |
| Size | S/4, M/6, L/8, XL/10 |
| Brand Name | NONE |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Model Number | Women's Yoga Sports Leggings |
| Fit | True to Size |
| High-concerned chemical | None |
| Blocking | Regular |
| Origin | Mainland China |
| pocket description | Straight Pocket |
| Gender | Women |
| Item Type | full length |
| Sport Type | Yoga |
| Fabric Type | Broadcloth |
| CN | Zhejiang |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Pant Length | Ankle-Length Pants |
| Fit Type | LEGGING |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"48", "inch":"18.90"}, "size":"S-4", "vid":-1}, {"length":{"cm":"52", "inch":"20.47"}, "size":"M-6", "vid":-2}, {"length":{"cm":"56", "inch":"22.05"}, "size":"L-8", "vid":-3}, {"length":{"cm":"60", "inch":"23.62"}, "size":"XL-10", "vid":-4}]} |











Reviews
There are no reviews yet.