Description




















modname=ckeditor




















| Weight | 1.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | NONE, QRLQHY |
| Department Name | Adult, Adult |
| Upper Material | CANVAS, PU |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Outsole Material | Rubber, Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm), Med (3CM – 5CM) |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women, Women |
| Upper fixing method | stitching, sticking |
| Whether waterproof | No, No |
| Whether with metal toe cap | No, No |
| Shoes Type | Other, other |
| With or install Professional accessories | Clamp |
| Upper coverage | Above the ankle but not to the knee, Above the ankle but not to the knee |
| Fashion Element | Sewing, Sewing |
| Closure Type | Lace-Up, Lace-Up |
| Season | Spring/Autumn, Winter |
| Model Number | 1, 1 |
| Pattern Type | Solid, Solid |
| Insole Material | EVA, PU |
| Fit | True to Size, True to Size |
| Lining Material | Nylon, Polyester |
| sneaker shoes women | dames sneakers damesschoenen |
| tenis mujer | ladies trainers |
| basket femme sneakers women | deportivas mujer zapatillas |
| womens sneakers | damesschoenen |
| women casual shoes | women trainers |
| zapatillas mujer plataforma | zapatillas de mujer de moda |
| ladies sneakers | lady shoes women |
| trainers women | dames schoenen |
| zapatillas deportivas mujer | vulcanized shoes |
| woman sneakers | women footwear |
Reviews
There are no reviews yet.