Description
https://www.aliexpress.com/item/3256807089596932.html?gatewayAdapt=4itemAdapt
Please note that no brand logo"Valentino"written on the shoes, if
you want to know more about logo pls contact us before placing
order, thanks!


































https://www.aliexpress.com/item/3256807089596932.html?gatewayAdapt=4itemAdapt Please note that no brand logo"Valentino"written on the shoes, if you want to know more about logo pls contact us before placing order, thanks!
https://www.aliexpress.com/item/3256807089596932.html?gatewayAdapt=4itemAdapt
Please note that no brand logo"Valentino"written on the shoes, if
you want to know more about logo pls contact us before placing
order, thanks!


































| Weight | 0.550 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Dressing style | Formal Wear |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| High-concerned chemical | None |
| Sandal Type | Modern Sandals |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Casual |
| Upper Material | Genuine Leather |
| Upper-Genuine Leather Type | Sheepskin |
| Upper coverage | Above the ankle but not to the knee |
| Gender | Women |
| Department Name | Adult |
| Closure Type | Buckle Strap |
| Back Counter Type | Front & Rear Strap |
| Pattern Type | PLAID |
| Side Vamp Type | Covered |
| Fit | True to Size |
| Style | British Style |
| Heel Type | Flat with |
| Lining Material | Genuine Leather |
| Model Number | 33 |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | Rivet |
| Insole Material | Sheepskin |
| Available colors | gold, silver, black, red, white, blue, wine, purple, yellow, grey |
| Available sizes | 35 36 37 38 39 40 41 42 43 |
| Notes | no brand logo on the shoes |
Reviews
There are no reviews yet.