Description














| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Beach Style, EdgyChic, Boho, Vacation, Casual, Beachy, Feminine |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | Hollow Out |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 161g—180g |
| Festival | Carnivals |
| Item Type | tops |
| Gender | Women |
| Collar | Slash Neck |
| Occasion | Beach, Beach, Brunch, Vacation, Shopping, Weekend Trip, Coffee Date |
| Fit Type | regular, Loose Fit, Short Sleeve, Curvy Friendly |
| Product Type | Double Strap Cold Shoulder Top, Black Cutout Short Sleeve Blouse, EdgyChic Vacation Top |
| Features | Double Strap, Cold Shoulder, Cutout Detail, Breathable Fabric, Lightweight |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"102", "inch":"40.16"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"114", "inch":"44.88"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.