Description








































































| Weight | 0.128 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 2 cm |
| Brand Name | Dozw |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | gothic |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | Embroidery |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2025 |
| Weight | 121g—140g |
| Festival | Back to school season |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Turtleneck |
| Occasion | Night Out |
| Model Number | TG-6050 |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"75-88", "inch":"29.53-34.65"}, "size":"S", "vid":-1}, {"length":{"cm":"79-92", "inch":"31.10-36.22"}, "size":"M", "vid":-2}, {"length":{"cm":"83-96", "inch":"32.68-37.80"}, "size":"L", "vid":-3}]} |
Reviews
There are no reviews yet.