Additional information
| Weight | 0.450 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | hxyqveuyg |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | Wool, POLYESTER, Acrylic |
| Decoration | NONE |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover, Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Extra-Heavy (Fabric Weight > 320 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Office |
| Material Composition | Sweater Women Women |
| Pattern | Loose-fitting |
| Festival | Back to school season |
| Release Date | Winter 2024 |
| Percentage of Material | 51%-70% |
| Gender | Women |
| Model Number | Women Knitted tops |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| women sweater | knitting tops |
| korean style clothing | female pullover |
| ladies knitwear | loose |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"97", "inch":"38.19"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"99", "inch":"38.98"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"102", "inch":"40.16"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |











Reviews
There are no reviews yet.