Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Decoration | NONE |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | 18-24 Years |
| Material | POLYESTER |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| whether full opening | No |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Hooded | No |
| Fabric Type | Nylon |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Fit Type | Slim |
| Gender | Women |
| Clothing Length | regular |
| Item Type | HOODIES |
| Type | Pullovers |
| Collar | O-Neck |
| Size | S/M/L/XL/XXL/XXXL |
| color | White |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"44", "inch":"17.32"}, "size":"S", "vid":-2}, {"length":{"cm":"46", "inch":"18.11"}, "size":"M", "vid":-3}, {"length":{"cm":"48", "inch":"18.90"}, "size":"L", "vid":-4}, {"length":{"cm":"50", "inch":"19.69"}, "size":"XL", "vid":-5}, {"length":{"cm":"52", "inch":"20.47"}, "size":"XXL", "vid":-6}, {"length":{"cm":"54", "inch":"21.26"}, "size":"XXXL", "vid":-7}]} |







Reviews
There are no reviews yet.