Description




















| Weight | 0.266 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 6 cm |
| Brand Name | BEVERGREEN |
| Shoes Type | Basic |
| Applicable Place | Indoor |
| Upper Material | Fur |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Winter |
| Upper fixing method | stitching |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Item Type | slippers |
| Model Number | a52701 |
| Fashion Element | Faux Fur |
| With Platforms | No |
| Style | LEISURE |
| Insole Material | Short Plush |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Lining Material | Plush |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"23-23.5", "inch":"9.06-9.25"}, "size":"36-37", "vid":-31}, {"length":{"cm":"24-24.5", "inch":"9.45-9.65"}, "size":"38-39", "vid":-32}, {"length":{"cm":"25-25.5", "inch":"9.84-10.04"}, "size":"40-41", "vid":-33}, {"length":{"cm":"26-26.5", "inch":"10.24-10.43"}, "size":"42-43", "vid":-34}, {"length":{"cm":"27-27.5", "inch":"10.63-10.83"}, "size":"44-45", "vid":-35}, {"length":{"cm":"28-28.5", "inch":"11.02-11.22"}, "size":"46-47", "vid":-36}]} |
Reviews
There are no reviews yet.