Description
Winter Warm Soft Indoor Floor Slippers Women Men Shoes Paw Funny Animal Christmas Monster Dinosaur Claw Plush Home
Product Description:
Size:as pic
Material:Rubber+ultra soft velvet
Pattern: Solid
Color:11 colors
Package: One pair








































Winter Warm Soft Indoor Floor Slippers Women Men Shoes Paw Funny Animal Christmas Monster Dinosaur Claw Plush Home Product Description: Size:as pic Material:Rubber+ultra soft velvet Pattern: Solid Color:11 colors Package: One pair Note : 1.Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color […]
Winter Warm Soft Indoor Floor Slippers Women Men Shoes Paw Funny Animal Christmas Monster Dinosaur Claw Plush Home
Product Description:
Size:as pic
Material:Rubber+ultra soft velvet
Pattern: Solid
Color:11 colors
Package: One pair








































| Weight | 0.107 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 12 cm |
| Brand Name | NONE |
| Shoes Type | Basic |
| Applicable Place | Indoor |
| Upper Material | Cotton |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Winter |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Item Type | slippers |
| Fashion Element | TOTEM |
| With Platforms | Yes |
| Insole Material | Plush |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Lining Material | Plush |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.