Description




































































| Weight | 0.320 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 13 × 10 cm |
| Brand Name | YBQJOO |
| Shoes Type | Basic |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | Other |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Low (1CM – 3CM) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Season | Winter |
| Upper fixing method | sticking |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Item Type | slippers |
| Model Number | 435667 |
| Fashion Element | Shallow |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 0-3cm |
| Style | Lovely |
| Insole Material | EVA |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Fit | True to Size |
| Lining Material | Cotton |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.