Description


























| Weight | 0.650 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | WEIRD PUSS |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | Asymmetrical |
| Decoration | Ruched |
| Style | Classic Style |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Release Date | Summer 2026 |
| Profile Type | X |
| Model Number | M6D03519A |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76-86", "inch":"29.92-33.86"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"80-90", "inch":"31.50-35.43"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"84-94", "inch":"33.07-37.01"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"90-100", "inch":"35.43-39.37"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"96-106", "inch":"37.80-41.73"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.