Additional information
| Weight | 0.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 5 cm |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Sleeve Style | Drop-shoulder |
| Brand Name | NONE |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Clothing Length | regular |
| Style | Casual |
| Material | COTTON |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | |
| Weight | 221g—240g |
| Elasticity | Slight Strech |
| Tops Type | TEES |
| Season | All Season |
| Origin | Mainland China |
| Pattern Type | |
| Item Type | tops |
| Collar | O-Neck |
| Fabric Type | COTTON |
| Age | Middle Age |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | Loose |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |










Reviews
There are no reviews yet.