Additional information
| Weight | 0.136 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 4 cm |
| Brand Name | Veidoorn |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Men |
| Product Number | V6308A |
| Applicable | male |
| Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.