Description




















| Weight | 0.277 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 24 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | NONE |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Long Sleeves |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern | Loose-fitting |
| Gender | Women |
| color | Leaf red, purple, green, brown, beige |
| Product Category | sweater |
| version | Slim fit |
| Style Type | socialite |
| combined form | single piece |
| collar | V-neck |
| pop element | Wave |
| style | hedging, Royal sister style |
| thickness | conventional |
| Fabric name | Chemical fiber blend |
| sleeve type | conventional |
| placket | A button |
| Main fabric composition 2 content | 30% or less |
| Main fabric composition | polyester |
| way of wearing | pullover |
| length | Ordinary (50cm < length ≤ 65cm) |
| Listing year/season | Autumn 2025 |
| sleeve length | long sleeve |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"94", "inch":"37.01"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"122", "inch":"48.03"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |
Reviews
There are no reviews yet.